بزرگترین تولید کننده

پمپ‌های وکیوم، بلوئر و کمپرسور هوا

نمایندگی

Atlas Copco محصولات

گواهینامه

ISO 9001-2015

Certificate

ISO 9001-2015

Representation

Atlas Copco products

The largest manufacturer of Blowers

Vacuum pumps & Compressors

تعمیرات و خدمات پس از فروش

[vc_row type=”container”][vc_column][vc_column_text]

ارائه خدمات تعمیرات و گارانتی

محصولات شرکت صنایع واکیوم پارس دارای ۱۵ ماه گارانتی از زمان تحویل به مشتری و یا ۱۲ ماه پس از راه‌اندازی است. در صورت نیاز مشتریان به استفاده از خدمات گارانتی، پس از بررسی اعتبار ضمانت نامه و اعلام نظر کارشناسان ما نسبت به مشمول بودن خرابی دستگاه در گارانتی، واحد تعمیرات اقدام به انجام تعمیرات و تحویل محصول به مشتری می‌کند. در صورت نیاز اقلام مصرفی هنگام خرابی در دوره گارانتی با اقلام نو جایگزین می‌شوند. انجام تعمیرات بسته به نوع خرابی و یا درخواست مشتری هم می‌تواند در سایت ایشان انجام و یا دستگاه به کارخانه ارسال شود.

در صورت اتمام گارانتی و یا عدم شمول درخواست تعمیر در گارانتی برای هر نوع محصول مانند کمپرسور اسکرو ، نقطه نظرات راجع به امکان تعمیر دستگاه و هزینه‌های انجام تعمیرات پس از ارسال دستگاه به محل کارخانه و انجام کارشناسی توسط واحد تعمیرات شرکت صورت می‌گیرد. در صورت تایید توسط مشتری، تعمیرات در اسرع وقت انجام می‌شود.

شرکت صنایع واکیوم پارس تمامی امکانات و تجهیزات لازم برای تعمیر دستگاههای به فروش رفته در مدل‌های جدید و همچنین مدل های قدیمی را دارا است. در مورد امکانات موجود در زمینه تعمیرات، این نکته حائز اهمیت است که علاوه بر تعمیر تمامی محصولات خود، واکیوم پارسقادر به تعمیر محصولات شرکت‌های دیگر نیز است. این امتیاز باعث می شود تا مشتریان به راحتی بتوانند تمامی دستگاه‌های خود را از طریق این شرکت تعمیر کنند.

مشتریان گرامی میتوانند از طریق تماس با شرکت صنایع واکیوم پارس، درخواست خود را جهت ارائه خدمات گارانتی و یا انجام تعمیرات دستگاه ارسال فرمایند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]